Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy, ul. Kanałowa

Kanałowa, Ujście, wielkopolskie

  • 1 290 000 zł
  • 358 m²
  • 3 603,35 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Skręta

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Kanałowa

Kanałowa, Ujście, wielkopolskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

1 290 000 zł

358 m²

3 603,35 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Kanałowa

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

1 290 000 zł 358 m² 3 603,35 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
829 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

829 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 290 000 zł (3 603,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 358 m²
  •   2 piętra; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 829 m²
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość z potencjałem - lokal użytkowy z częścią mieszkalną | Ujście | obok Biedronki

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna o szerokim wachlarzu możliwości inwestycyjnych, zlokalizowana w miejscowości Ujście, bezpośrednio przy drodze o dużym natężeniu ruchu, tuż obok sklepu Biedronka, co zapewnia doskonałą ekspozycję i łatwy dostęp zarówno dla klientów, jak i mieszkańców. (...)

Agent

Agnieszka Skręta

881 295...

881 295 777

881 295 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Skręta

881 295...

881 295 777

881 295 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Skręta

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości